Fotobudka 360
wynajem w Strzelcach Opolskich

Fotobudka 360 Strzelce Opolskie. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Strzelcach Opolskich i powiecie strzeleckim.

Wynajem fotobudki 360 Strzelce Opolskie

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji, szturmem zdobywająca popularność podczas imprez rodzinnych, firmowych, wesel, studniówek czy akcji promocyjnych. Fotobudka 360, dzięki telefonowi umieszczonemu na specjalnym ramieniu pozwala w prosty sposób stworzyć wyjątkowe i przykuwające uwagę filmy. Wszystko za sprawą platformy z ramieniem kamerowym, które kręci się wokół osób korzystających z fotobudki 360. Już po chwili zmontowany film z aplikacji trafia prosto do gości. Nagrania szybko trafiają do rolek, relacji i story na profilach w social mediach – na Instagramie, Tik Toku czy Facebooku. Fotobudka 360 to bez wątpienia gwarancja szybkiego rozkręcenia każdej imprezy w Strzelcach Opolskich i powiecie strzeleckim.

Oferujemy wynajem fotobudki 360 w Strzelcach Opolskich i okolicach, zapewniając przy tym kompleksową obsługę fotobudki 360 podczas Państwa imprezy. W ramach wynajmu zapewnimy Państwu największą na polskim rynku fotobudkę 360 XXL o średnicy 115 centymetrów, ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie led, a także wytwornice dymu i baniek mydlanych. Dodatkowo goście będą mieli do dyspozycji kolorowe gadżety – maski, okulary czy różnego rodzaju dmuchane akcesoria, które dodatkowo urozmaicą filmy z fotobudki 360.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Strzelcach Opolskich i powiecie strzeleckim.

Przewiń do góry