Fotobudka 360
wynajem w Prudniku

Fotobudka 360 Prudnik. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Prudniku i powiecie prudnickim.

Wynajem fotobudki 360 Prudnik

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji na imprezy firmowe, rodzinne, wesela, studniówki i akcje promocyjne. Fotobudka 360, dzięki smartfonowi umieszczonemu na ramieniu kamerowym pozwala w prosty sposób stworzyć ciekawe i efektowne filmy. Gdy goście staną na platformie fotobudki 360, wokół nich zaczyn kręcić się ramię kamerowe. Chwilę później zmontowane filmy z fotobudki 360 trafiają na telefony gości a po chwili do rolek, relacji i story na profilach w social mediach – na Tik Toku, Instagramie czy Facebooku. Fotobudka 360 to gwarancja rozkręcenia każdej imprezy w Prudniku i powiecie prudnickim.

Oferujemy wynajem fotobudki 360 na Państwa imprezę w Prudniku i okolicach, zapewniając kompleksową obsługę fotobudki 360. Zapewniamy największą na polskim rynku platformę – fotobudkę 360 o średnicy 115 centymetrów. Dodatkowo efekt wow zapewnią ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie led, a także wytwornica dymu i bańki mydlane. Dla gości przygotowaliśmy także kolorowe gadżety, które jeszcze bardziej urozmaicą nagrywane filmy z fotobudki 360.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Prudniku i powiecie prudnickim. Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy.

Przewiń do góry