Fotobudka 360
wynajem w Namysłowie

Fotobudka 360 Namysłów. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Namysłowie i na terenie powiatu namysłowskiego.

Oferta - wynajem fotobudki 360 Namysłów

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji na imprezy rodzinne, firmowe, wesela czy studniówki. Telefon umieszczony na ramieniu kamerowym kręci się wokół osób stojących na platformie fotobudki 360. Już po chwili zmontowany film trafia do gości, a ci zazwyczaj szybko dzielą się nim na swoich profilach w social mediach – na Instagramie, Tik Toku czy Facebooku. Fotobudka 360 to gwarancja szybkiego rozkręcenia każdej imprezy w Namysłowie i powiecie namysłowskim.

Oferujemy kompleksowy wynajem fotobudki 360 w Namysłowie i okolicach wraz z kompleksową obsługą fotobudki 360 podczas Państwa imprezy. W ramach wynajmu oferujemy największą w Polsce fotobudkę 360 XXL o średnicy 115 cm, ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie led oraz wytwornice dymu i baniek mydlanych. Do dyspozycji gości zapewniamy również masę kolorowych gadżetów, które w ciekawy sposób urozmaicą filmy z fotobudki 360.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Namysłowie i okolicach.
Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania.

Przewiń do góry