Fotobudka 360
wynajem w Krapkowicach

Fotobudka 360 Krapkowice. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Krapkowicach i powiecie krapkowickim.

Oferta - wynajem fotobudki 360 Krapkowice

Fotobudka 360 to najnowszy, pochodzący z USA, trend wśród atrakcji, zdobywająca popularność podczas imprez rodzinnych, firmowych, wesel, studniówek czy akcji promocyjnych, zastępując dotychczasowe – klasyczne fotobudki. Fotobudka 360, dzięki telefonowi umieszczonemu na ramieniu kamerowym pozwala w prosty sposób stworzyć ciekawe i przykuwające uwagę filmy. Gdy goście staną na platformie o średnicy 115 centymetrów, wokół nich zaczyna się kręcić smarfon, nagrywający ujęcie. Już po chwili zmontowany film z aplikacji trafia prosto do gości. Nagrania szybko trafiają na profile gości w social mediach – na Tik Toku, Instagramie czy Facebooku. Fotobudka 360 to gwarancja szybkiego rozkręcenia każdej imprezy w Krapkowicach i powiecie krapkowickim.

Oferujemy Państwu kompleksowy wynajem fotobudki 360 w Krapkowicach i okolicach, zapewniając przy tym pełną obsługę fotobudki 360 podczas imprezy. W ramach wynajmu zapewnimy Państwu największą na polskim rynku fotobudkę 360 XXL o średnicy 115 centymetrów, ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie led, a także wytwornice dymu i baniek mydlanych oraz masę kolorowych gadżetów, które dodatkowo urozmaicą filmy z fotobudki 360, dając przy tym sporo radości, uśmiechu i tworząc wyjątkową atmosferę na imprezie.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Krapkowicach i okolicach. Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy.

Przewiń do góry