Fotobudka 360
wynajem w Kluczborku

Fotobudka 360 Kluczbork. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Kluczborku i na terenie powiatu kluczborskiego.

Oferta - wynajem fotobudki 360 Kluczbork

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji na imprezy firmowe, rodzinne, wesela, studniówki, urodziny czy akcje promocyjne. Telefon umieszczony na ramieniu kamerowym kręci się wokół osób stojących na platformie fotobudki 360. Już po chwili zmontowany film trafia do gości, a ci zazwyczaj szybko dzielą się nim na swoich profilach w social mediach – na Instagramie, Tik Toku czy Facebooku. Fotobudka 360 to gwarancja szybkiego rozkręcenia każdej imprezy w Kluczborku i powiecie kluczborskim.

Oferujemy Państwu kompleksowy wynajem fotobudki 360 w Kluczborku i okolicach. Zapewniamy pełną obsługę fotobudki 360 podczas Państwa imprezy. W ramach wynajmu oferujemy największą fotobudkę 360 XXL o średnicy 115 centymetrów, kolorowe oświetlenie led, ozdobne słupki ogrodzeniowe, wytwornice dymu i baniek mydlanych. Do Państwa dyspozycji zapewniamy też kolorowe gadżety, które w ciekawy sposób urozmaicą filmy z fotobudki 360.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Kluczborku i powiecie kluczborskim.
Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania.

Przewiń do góry