Fotobudka 360
wynajem w Kędzierzynie-Koźlu

Fotobudka 360 Kędzierzyn-Koźle. Zapraszamy do wynajmu fotobudki 360 na Państwa imprezę w Kędzierzynie-Koźlu i powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.

Wynajem fotobudki 360 Kędzierzyn-Koźle

Fotobudka 360 to najnowszy trend wśród atrakcji, która szturmem zdobywa popularność podczas imprez firmowych, rodzinnych, wesel, studniówek czy akcji promocyjnych. Fotobudka 360, dzięki telefonowi umieszczonemu na specjalnym ramieniu pozwala w prosty sposób stworzyć ciekawe i przykuwające uwagę filmy. Gdy goście staną na specjalnej platformie, wokół nich zaczyn kręcić się ramię kamerowe. Już po chwili zmontowany film z fotobudki 360 trafia na smartfony gości. Jak pokazuje doświadczenie, nagrania szybko trafiają do rolek, relacji i story na profilach w social mediach – na Tik Toku, Instagramie czy Facebooku. Fotobudka 360 to gwarancja rozkręcenia każdej imprezy w Kędzierzynie Koźlu i okolicach.

Oferujemy wynajem fotobudki 360 na Państwa imprezę w Kędzierzynie Koźlu i okolicach, zapewniając kompleksową obsługę fotobudki 360. Zapewniamy największą na polskim rynku platformę – fotobudkę 360 o średnicy 115 centymetrów. Dodatkowo efekt wow zapewnią ozdobne słupki ogrodzeniowe, kolorowe oświetlenie led, a także wytwornica dymu i bańki mydlane. Dla gości przygotowaliśmy także kolorowe gadżety, które jeszcze bardziej urozmaicą nagrywane filmy z fotobudki 360.

fotobudka 360 strzelce opolskie

Zapraszamy do rezerwacji terminów fotobudki 360 na Państwa imprezę w Kędzierzynie Koźlu i okolicach. Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy.

Przewiń do góry